ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дорогі наші постійні покупці*!

У нас є величезне бажання привітати вас з Днем Народження і подарувати 25% на купівлю в період +/- 1 тиждень від дати вашого народження**

* ця лояльність тільки для покупців сайту, що зробили покупки протягом періоду між днями народження на суму не менше 2000 грн
** під час замовлення повідомляйте в коментарях про свій день народження і присилайте на адресу info@couleur-caramel.com.ua копію документу, що підтверджує дату. Посилка вирушає виключно на ім'я іменинника, вказане в присланому документі.

 

СПРОБУЙ ПЕРШ, НІЖ КУПИТИ

Ми дуже хочемо, щоб ви залишилися задоволені купівлею! А від того, як " ліг" тональний крем на вашу шкіру повністю залежить якість усього макіяжу. Тому ми пропонуємо спробувати рідку тональну основу перш, ніж її купити.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВИ З НАМИ!

Ми дуже цінуємо те, що ви з нами, тому хочемо заохотити це системою накопичувальних знижок **:
3% - накопичувальна покупка на суму від 2 000 грн
5% - накопичувальна покупка на суму від 4 000 грн
10% - накопичувальна покупка на суму від 7 000 грн

Оформляйте ваше замовлення та чекайте дзвінок від нашого менеджера, який повідомить суму ваших замовлень на нашому сайті та оформить відповідну знижку!

* Дані знижки не сумуються зі знижкою до дня народження, але не виключають подарунок з покупкою по поточній акції.

** на продукти з позначкою СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ і ПРОМО знижка не поширюється.

 

МИ ВДЯЧНІ ВАМ ЗА ВІДГУК!
Ваші відгуки дуже важливі для нас!
Вони допомагають зробити вибір іншим покупцям і дають нам можливість розібратися в проблемах, якщо вам не сподобався товар (але в цьому випадку краще дзвонити нам або писати до онлайн консультанта, щоб забезпечити діалог). А ще ваші відгуки дуже надихають нас працювати ще краще!

Під кожним товаром на нашому сайті є місце, де ви можете залишити свій відгук про нього! І, якщо ви залишите свій відгук, вказавши електронну адресу (його ніхто не бачить, крім нас і ми зможемо відстежити ваш відгук по ньому) ви отримуєте додаткову знижку 5% (вона вважається самостійно або додається до основної клієнтської знижку, але не до знижки до дня народження або акційними товарами) на наступну покупку на сайті.
1 відгук - 1 товар з 5%

* Просто вкажіть в коментарях до замовлення, що хочете отримати 5% за відгук, залишений на такий-то товар