ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Свідоцтво якості органічного макіяжу: бути на сцені або на знімальному майданчику - дуже вимоглива і важлива роль, яка не дає права на помилку. Результат повинен бути ідеальним, незважаючи на робочі умови.Тому Couleur Caramel щодня доводить, що органічна косметика відповідає високим вимогам якості, стійкості нанесення в складних умовах роботи, розбиваючи стереотип того, що органічна косметика не може конкурувати з професійною!

Просування органічної косметики за допомогою знаменитостей, для кого ми робимо макіяж щодня: який ще найкращий спосіб відстоювати свої цінності, ніж бути представленим найвпливовішими знаменитостями в різних сферах, включаючи ТБ, мистецтво і сцену? Що може бути краще, ніж, роблячи макіяж, переконувати людей в тому, що можливо мати якісні, надійні органічі засоби, які дають неймовірні результати?

Чому артисти віддають перевагу Couleur Caramel? Наш бренд не є мультинаціональним брендом з великими ресурсами, але нам вдається «виступати у високій ваговій категорії» і утримуватися серед категорії важковаговиків! Чому? Відповідь дуже проста: знаменитості люблять нас! Нанесення і зняття макіяжу- це частина щоденного життя зірок. З Couleur Caramel вони отримують бажаний результат без шкоди для шкіри. Завдяки своїм натуральним активним інгредієнтам, наші засоби благотворно впливають на здоров'я шкіри, а також на здоров'я планети. Багато знаменитостей розділяють цей етичний підхід.

Couleur Caramel робить макіяж для багатьох заходів, таких як NRJ Music Awards ( ЕнЕрДжі Мьюзік Евордс ), Каннський кінофестиваль, останні чотири роки для французького шоу " Танці з зірками ", Паризького Тижня Моди,Фестивалю The Best, а також для міжнародного фестивалю комедійних фільмів Альп-д'Юез...

Наша команда візажистів працює з найвідомішими зірками: Клер Кейм, Шим, Вірджині Ефіра, Таль, Періс Хілтон, The Black Eyed Peas (Блек айд Піс), Mішель Ларок, Стінг, Шеріл Кроу, Емануель Муар, Джо Кокер, Бастіан Бейкер, Жан Марк Женеро, 1789 Любовники Бастилії( Les Amants de la Bastille), Макс Бублиль, Кріс Марк, Сара Маршал, Інна Модья, Корней, Тоня Киндзінгер, Міхаель Міро, Ева Лонгорія, Ентоні Кавана, Заз, Елоді Фреже, Харіссон Форд, Ноемі Ленуар, Крістоф Ме, Клаудія Тагбо, Мел Гібсон, Флаві Фламан, Кад Мерад, Джойс Джонатан, Дані Бун, Летиція Мело, Фов Ото, Наталі Пешала, Ері Абіттан…