ОРГАНІЧНА КОСМЕТИКА

Для того щоб носити горду назву натуральної органічної косметики потрібно народитися на екологічно чистій землі, пройти безпечну обробку і, перетворитись на бездоганне творіння,щоб дарувати красу і здоров'я мільйонам жінок. Ідеально взаємодіючи з молекулами шкіри, натуральні інгредієнти захищають її від шкідливих токсинів і ультрафіолетових променів, а аромати екстрактів трав і масел наповнюють її життєвою енергією.

Будь-яка жінка, що відчуває себе захищеною і впевненою, може з легкістю підкорювати будь-які серця і вершини. А сила природи дарує їй цю можливість день у день. Органічна косметика ніколи не зашкодить шкірі, вона ніжно і дбайливо даруватиме їй красу, зупиняючи час, щоб продовжити молодість.

Але чи можна створити яскраву,наповнену всіма барвами світу, палітру без комедогенних речовин? Звичайно ж можна, і це доводить натуральна органічна декоративна косметика, що розкривається різноманіттям відтінків, завдяки звичайним пігментам: солей і оксидів. Умілі руки віртуозно перетворюють солі магнію і пірофосфорної кислоти в насичений фіолетовий колір, а окис хрому заворожує розмаїттям смарагдових кольорів. Окис заліза вражає неперевершеним червоним, а сіль алюмінію і кремнієвої кислоти чарують ультрамарином.

А ось шкідливі мінеральні вуглеводні, в натуральній косметиці з легкістю замінили на бджолиний і канделільский віск.І тим самим вона подарувала клітинам шкіри можливість вільно дихати, пропускаючи до них цілющу вологу і свіже повітря. При цьому абсолютно не втративши необхідної якості для косметики - загустіння.

Ну а як же текстура, яку створюють силікони? Все просто: ми замінили її целюлозою,яка відмінно справляється з нерівностями шкіри. А сквалан допомагає їй підвищити розподілення косметики, а заодно і поліпшити водно - ліпідний баланс. Здавалося б такі прості речі, а скільки користі вони приносять для нашої краси . І коли ми всі остаточно переконалися в перевагах натуральної органічної косметики виникає ще одне питання: а як же її розпізнати? Почнемо з простоти упаковки: скромна, без металевих і скляних деталей, виконана з матеріалів, які підлягають повторному використанню. Косметика без їдкого парфумованого запаху, що пахне натуральними травами і квітами, як липневий луг. Нерідко емульсія,що розслоюється,вимагає хорошого струсу перед використанням - це ще одна ознака відсутності хімічних складових. А також мало піни, що спочатку приводить в подив, і лише потім в черговий раз доводить відсутність піноутворючих речовин.

А коли ви в черговий раз помітите на собі захоплені погляди оточуючих, то будете точно знати, що натуральна органічна косметика піклуватися про вас і виконала свою роботу на відмінно.