ІСТОРІЯ

Як вам історія успіху, яка базується на принципі «Не слідувати трендам, а створювати їх!»? Це історія косметичного бренду Couleur Caramel – лідеру на ринку краси.

ollolo.png

Натуральність, органічність, природність макіяжу – тренд не лише в повсякденному житті сучасних красунь, але і на подіумі. Це ознака нового часу: раніше декоративна косметика для модних показів була такою шкідливою, що її неможливо було радити для щоденного використання. Тому досягти модельного рівня краси, збираючись зранку в офіс або ввечері на побачення було чимось нездійсненним для тих, хто піклувався про шкіру. Зараз мати неперевершений вигляд можна зробивши мейкап за допомогою якісної органічної косметики Couleur Caramel. Органічна декоративна косметика сьогодні панує і на подіумах, і в косметичках. Це абсолютно закономірно – світ обертається навколо ідеї відповідальності. Відповідальне споживання, збереження чистоти довкілля для майбутніх поколінь починається з відповідального ставлення до своєї краси та здоров’я. І… цей рух набирає обертів!

А коли у 2002 році у Франції брати Седрік Ферроль і Давид Реколь вирішили створити натуральну косметичну лінію, це був ризикований крок. Він викликав справжній шок на ринку краси, що жив за старими правилами. Але дуже швидко усім стало зрозуміло – це прорив! Саме за органічною косметикою майбутнє!

Коли ти впевнений, що зміни на краще, коли ти любиш справу та ставишся до неї відповідально, ти рухаєшся вперед і за тобою починають йти інші. Це круто! І напрямок обираєш ти! Інноваційний бренд Couleur Caramel – саме такий, що створив тренд, обрав напрямок та впевнено і стало розвивається, піклуючись про нашу красу, здоров’я  та про навколишній світ.

Бренд починав з підкорення світового центру краси – Франції. 

2003 рік… розпочався роман косметики Couleur Caramel та вибагливих французьких жінок.

2005 рік… попри неймовірну конкуренцію, компанія Couleur Caramel відсвяткувала відкриття тисячної торгової точки.

2006 рік… Couleur Caramel продається у 2000 магазинів! Лінія тональних основ відзначена сертифікатом COSMEBIO Ecocert (NATURAL&ORGANIC).

2007 рік… Couleur Caramel виходить на міжнародні ринки. Жінки, що прагнуть нової якості життя, екологічного та натурального, звертають увагу на витримане оформлення та незвичайний стиль косметики, вивчають склад, відкривають для себе філософію бренду, тестують та не просто закохуються – починають довіряти. 

2008 рік…  компанія відкриває унікальне  Maquillage Caffè та починає розробку сезонних колекцій.

2009 рік… Couleur Caramel експортує у 20 країн!

2011 рік… сезонні колекції продають у різних країнах світу. Красуні у захваті!

2012 рік… Couleur Caramel – офіційний партнер музичного фестивалю NRJMusicAwards.

2013 рік… зірки червоної доріжки з макіяжем від Couleur Caramel – офіційного партнера кінофестивалю в Каннах, та нарешті бренд з’являється в Україні!

2014 рік… 30 країн світу змогли заявити про наявність у них натуральної органічної косметики Couleur Caramel.

2016 рік... створення нової, преміум-колекції з системою кейсів та рефілів Couleur Caramel Signature. 

2019 рік... створення першої лімітованої колекції в упаковці з біорозчинного PLA пластику. Створення власної асоціації NATRE.COS PROGRAM for human, nature, animals - 5% від прибутку перераховуються партнерській програмі некомерційних організацій, які займаються захистом прав людини та тварин, а також захистом нашої планети.

2020 рік... Couleur Caramel експортує косметику в більш як 40 країн світу. Повний ребрендинг та перехід на упаковку з біорозчинного PLA пластику.

2021 рік… Весь асортимент вже в PLA пластику, запущена система рефілів

Сьогодні догляд за шкірою за допомогою натуральних компонентів вже став звичною практикою. Але поява декоративної органічної косметики Couleur Caramel  – це справжня революція! Стереотип неможливості створити гідну конкуренцію брендами, що застосовують хімію, зруйнований. Досягти таких текстур та кольорової палітри, використовуючи лише екологічно чисті, натуральні компоненти – це можна порівняти з відкриттям нової галактики у всесвіті краси. І це зробила Couleur Caramel!

Неперевершена текстура тональних основ, що дозволяє досягти рівного тону шкіри, виняткові відтінки помад і тіней, дивовижне сяйво блисків поєднуюється з натуральними пігментами, мінералами та воском. А додаткове живлення і зволоження, яке створюють екстракти водоростей і олій, дозволяють зробити догляд безпечним, захищаючи та регенеруючи клітини шкіри. Це особливо важливо для людей, професія яких вимагає постійного макіяжу. Саме тому з кожним роком всі більше французьких акторів театру і кіно, зірок телебачення, танцівниць та балерин починають користуватися натуральною органічною косметикою Couleur Caramel. Це чудовий результат революції – виглядаєш як зірка і водночас піклуєшся про шкіру, про свою красу, та знаєш, що разом з Couleur Caramel робиш свій внесок у збереження краси та здорового майбутнього світу.

fajl.png