ФІЛОСОФІЯ

Дозволяючи собі бути красивими сьогодні, шанувальниці натуральної косметики дбають про красу майбутнього покоління завтра. Тільки разом ми зможемо зробити цей світ кращим - разом : природа і людина.

Як багато ми думаємо про свою красу і як часто забуваємо, що краса завжди йде «за руку» зі здоров'ям. І тільки здорова шкіра може бути чудовою. Відмовившись від синтетичних компонентів і продуктів нафтопереробки, бренд Couleur Caramel стала на широку дорогу створення краси з користю для здоров'я. Ми абсолютно впевнені в сприятливому впливі органічних компонентів на шкіру і це з кожним роком підтверджують мільйони жінок всього світу. І, не покидаючи прагнення зробити вас ще прекраснішими, наш дослідницький центр працює не покладаючи рук.

Ми з гордістю можемо відзначити, що є лідером у створенні продуктів з професійною палітрою відтінків, які підходять для широкого спектру споживачів. Тонкість і однорідність текстури, забезпечена мікронізацією, інноваційний підхід, дозволяє виступати в ролі професійної косметики, яку відзначають не тільки у Франції, але і у всьому світі.

Couleur Caramel - це не просто бренд зі стійкими цінностями - це новатор, який зумів поєднати передові сучасні технології та дари природи, щоб створити унікальний косметичний продукт. Ми можемо авторитетно стверджувати, що кожна жінка, яка користується нашою косметикою, піклується про безпечне майбутнє нашої планети. І , допомагаючи їй у цьому починанні, ми гарантуємо задоволення від використання натуральної органічної косметики.

Бренд Couleur Caramel воліє використовувати еко - дизайн не тільки для упаковки, але і в дисплеях продукції, беручи тільки матеріали перероблені і ті що біо - розкладаються. У цьому нам активно допомагає Шведський виробник картону, який бере участь в програмі лісо - відновлення. Екологічно чисте виробництво і друк упаковки, відповідно з доуставом Imprim’vert, відбувається в рамкахFSC certification і Forest Stewardship Council.

Створивши продукцію, за яку нам ніколи не буде соромно дивитися в очі майбутньому поколінню, ми з радістю даруємо вам красу і здоров'я, а також право вибору свого неповторного образу.